O mnie

Groomer Zofia Fidelus

W moim życiu psy nie gościły „od zawsze”. Poznałam te fascynujące zwierzęta jako osoba dorosła i uległam ich magii.
W 2017 roku ukończyłam podstawowy kurs groomerski a od 2019 prowadzę własny salon groomerski w Poznaniu przy Placu Adama Asnyka.
Kilkuletnie doświadczenie wolontariackiej pracy w Poznańskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt uwrażliwiło mnie na dobrostan zwierząt i właściwą z nimi komunikację. Unikam pracy w pośpiechu i daję moim czworonożnym klientom czas na poczucie się bezpiecznie i komfortowo w przestrzeni pracowni groomerskiej.
Jako historyczka sztuki z wykształcenia doceniam naturalne piękno zwierząt i dbam o wysoką estetykę moich prac. Cały czas doskonalę swój warsztat poprzez uczestnictwo w wielu seminariach tematycznych u renomowanych groomerów. Swoje podstawowe wykształcenie realizuję w hobby, jakim jest fotografia zwierząt.
Do swojego zespołu dobieram współpracowników o wysokich kwalifikacjach i podobnej do mojej wrażliwości. Właściwa pielęgnacja i komfort zwierzęcia podczas wizyty w salonie groomerskim są naszym priorytetem.

Zofia Fidelus

Psi Fryzjer w Poznaniu

Pracownia pielegnacji psa i kota Zofii Fidelus w Poznaniu i Canino Salon Pielęgnacji Psów w Skórzewie

Nasz Zespół

Zofia Fidelus

Zofia

Właścicielka Salonu Groomer Poznań i Canino Salon Pielęgnacji Psów w Skórzewie

Wkłada dużo serca w wykonywaną pracę, swobodnie czuje się w strzyżeniu zarówno małych jak i dużych ras. Do każdego klienta podchodzi z zaangażowaniem.

Marta

Marta

Menadżerka Salonu w Skórzewie

To jej głos słyszycie Państwo przez telefon. Dba o sprawne funkcjonowanie salonu i zarządza naszą pracą. Z zamiłowania psia behawiorystka, dzięki niej psiaki czują się u nas swobodnie i komfortowo.

Paulina

Paulina

Groomerka

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie ma problemu z żadnym psim klientem. Jej prace cechuje wysoka estetyka, ma wiele empatii dla zwierząt.